vestsjaellands-marineservice.dkTILBUD
Rat hvid 350 mm
Se flere billeder
Osculati

Rat hvid 350 mm

869,00 kr
Annonce Køb her
Fragt fra kun kr. 49Fragt fra kun kr. 49
60 dages returret60 dages returret
Sikker handel med SSLSikker handel med SSL

Beskrivelse

Osculati Rat hvid 350 mm. Kategori: Bådrat. Pris: 869.00 kr. Rat med eger i rustfrit stål. Universalkonus Ultraflex/Morse/Teleflex. Køb hos Osculati.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Rat hvid 350 mm.

Hvad koster Rat hvid 350 mm?

Rat hvid 350 mm koster 869,00 kr.

Hvilket mærke står bag Rat hvid 350 mm?

Rat hvid 350 mm er fra mærket Osculati.

Hvad er EAN / Produktid for Rat hvid 350 mm?

EAN / Produktid for Rat hvid 350 mm er 408901.

Hvilken kategori tilhører Rat hvid 350 mm?

Rat hvid 350 mm findes i kategorien Bådrat.

Hvor kan jeg købe Rat hvid 350 mm?

Du kan købe Rat hvid 350 mm hos Osculati.

Du er måske interesseret i