7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G

Varenummer (SKU): 119756 Kategori:
Flere billeder

kr. 17.428,00

(15 kundeanmeldelser)

Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G – Scanstrut Self-Leveling Radar Mount LMP-1 har et fintunet hydraulisk dæmpningssystem, der reagerer påstoreændringer i bådens krængning. Radarbeslaget justerer sig selv for at opretholde en jævn position. Det kræver ingen vedligeholdelse, og der er ikke brug for strømkilde. Designet til at passe til de nyeste radarer fra Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G. Information om produktetVores stangmonterede nivellering leveres med alt, hvad du behøver til installation påenhver sejlbåd. Den komplette produktpakke omfatter en justerbar base, der kan skrues fast i båden i alle vinkler vores SC100-pullert nivelleringsvugge med passivt dæmpningskammer en 1200 mm dæktragt en 25 mm afstandsholder til rækværk Passer til modellerne: B&G3G/4GHALO20HALO20+HALO24 GarminFantom 18Fantom 24GMR18HD / 18xHD / 18HD+GMR24HD / 24xHDGMR40 HumminbirdHB 2124 CHIRP Lowrance3G/4GHALO20HALO20+HALO24 Nobeltec4kW [IR2-4D 25″ 4Kw] RaymarineQUANTUMQUANTUM 2RD218RD418/RD418HDRD424/RD424HD Simrad3G/4GDX45DX60 / DX64-SGB40 / NX40/45 / NSE8/12HALO20HALO20+HALO24 SitexRADARpc – 4D Reducer mastens vægtHold overskydende vægt væk fra masten ved at montere din radar påstangen, det forhindrer ogsåslid påsejlet og giver mulighed for at installere vores stangmonterede kran eller lys påstangen for ekstra fleksibilitet. Hydraulisk dæmpningHovednivelleringsenheden har et fint afstemt dæmpningssystem, der reagerer påstoreændringer i bådens krængning. Det kræver ingen vedligeholdelse, og der er ikke brug for nogen strømkilde. SkræddersyetMonteringsspole 2,5 m (8,3′) unik stangprofil, der indeholder to kabelkanaler med en dækstrimmel, der holder kablerne påplads og ude af syne. 360°justerbar baseDen anodiserede aluminiumsfod giver valgfrihed, når man skal beslutte, hvor pullerten skal monteres. Basen gør det muligt at installere pullerten påbåde skrånende agterdæk og flade dæk. Sikker installationVær sikker pådin installation – du får to støttemoduler, der giver maksimal støtte fremad/bagud og til siden. AftageligSkru basen af, og fjern pullerten til kapsejlads eller vinteropbevaring, såder kun er en lavprofilbase tilbage pådækket.”

Beskrivelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G

Mange leder efter den billigste Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Gå til shop

Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G Produktfakta

  • Navn: Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G
  • Pris: dkr. 18449
  • Kategori: Montering af radar
  • Varenummer: 119756
  • Returret: 60 dage
  • Fragt: Fra kr. 49,-
  • Hurtig levering: 1-3 hverdage

Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G er populær

Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G ligger i toppen af listen med bedst sælgende varer i webshoppen i den eftertragtede varegruppe Montering af radar. Vidste du, at du også får hele 60 dages returret hvis du skulle fortryde dit køb din vare. Fun fact er at de fleste shoppere i Danmark køber Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G hos onlineshoppen Watski, der giver dig det store udvalg af de produkter du leder efter. Der er mange varer i shoppen og i det store udvalg finder mange det de leder efter, deriblandt også denne vare. Når du handler online er varerne billigere- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.

Har du styr på bådudstyret og Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G?

Båden skal i vandet, men er alt klar til turen? Her på siden finder du alt udstyr til båd. Der er gode priser på udstyr til sikkerhed, rig og dæk, elektronik, motor/styring, vedligehold og meget mere. Du finder også de forskellige typer redningsveste, og kan finde den, der lige passer bedst til dig, og dem du sejler med.

Køb Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G til kun kr. 18449 allerede i dag så leveres den direkte til din adresse. Husk du har 30 dages returret.

Du finder de kendte mærker som Volvo Penta, Furuno, Helly Hansen, PLastic Padding, VDO instrumenter, Raymarine, Tesa, Turtle Wax, Garmin, Tite-Lok, Webasto, Berkley og mange flere. Når du køber online, får du vores bedste priser og skal ikke selv afhente, varen sendes direkte til dig – nemt og bekvemt.

Fordele når du køber Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G online

Alle de tilfælde, hvor online webshops frister dig til at købe varer, får du nogle bedre betingelser, så du på nogle områder er bedre stillet, end hvis du handler I fysiske butikker. Lovgivningen dikterer min. 14 dages returret. når produkterne er købt online, og du kan finde webshops der giver mere for at skille sig ud fra konkurrenterne i markedet. Husk også på, at du online har et kæmpe udvalg, og priser og betingelser er let for dig at sammenligne, uden af være afhængig af, at det skal være tæt på din bopæl. Din sammenligning kan du rent faktisk lave når du har lyst, uden at være afhængig af butikkers åbningstider. Du får også en anden stor fordel, når du shopper online, og det er du slipper for, at varens pris er forskellige fra skiltet og til kasseapparatet, så du skal stå i kø bagefter for at få den rigtige pris. Når du har købt dine varer, sendes de til din adresse, hvis du ikke har valgt at få dem sendt hen til dit arbejde, og det giver en god fleksibilitet for dig. Den irriterende kassekø undgår du ved at handle online så gå bare direkte til kassen, når du har fundet dine varer, og betal med det samme, så ungå de trælse frustrationer over, at det kan tage så lang tid for folk at finde de sidste mønter frem.

15 reviews for Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G

Vær den første til at anmelde “Scanstrut selvnivellerende radarbeslag LMP-1 til Garmin, Raymarine, Lowrance og B&G”