Kvalitets bådudstyr til din båd
-

Humørflag Pirat med Rose 30×45 cm
kr. 205,00 -

Gebo Inderramme alu 200 x 200mm
kr. 704,00 -

Lenco auto glide flybridge panel med 30 fod kabel
kr. 7.399,00 -

Vitrifrigo Plade-fordamper 295 x 215
kr. 1.099,00 -

Lewmar Jumper – medium, rustfrit stål (par)
kr. 100,00 -

Ultraflex Kontrolkabel C8 Universal Indenbords 5 fod
kr. 221,00 -

Båtsystem Kassettestige Teleskop, 4 Teaktrin
kr. 3.969,00 -

2 persons sofa tube 175x168cm
kr. 2.250,00
Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast
kr. 8.826,64
Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast – Scanstrut Self-Leveling Radar Mount LMM-2 har et finjusteret hydraulisk dæmpningssystem, der reagerer påstoreændringer i bådens krængning. Der kræves ingen strømkilde. Designet til at passe til de nyeste Furuno-radarer. Furuno16211622162317151724173418151824183218341835DRS2DDRS2D-NXTDRS42DLDRS42DL+DRS4D / DRS4D-NXTDRS4DL+DRS4WNavNet (18″)NavNet (24″) HumminbirdAS 21RD4KW InterphaseMini RE-1RE-8RE-9 JRC1000, 1000mk210661500, 1500mk2 Koder2kW 12″4kW [RB715A] LorenzLorenz 2kW LowranceLRA-1800 / RB714A / DX42 Navman8000-serien [8084/8120] 18″ Nobeltec2kW (20″) NorthstarM-serien/8000i (18″) SeiwaSWR-1SWR-8SWR-9 SimradGB40 / NX40/45 / NSE8/12 / RB712A / DX42S SitexMDS -1MDS -8MDS -9MDS-12NKE-1066 TechmarineT-72.01T-72.02T-72.04 Information om produktetVores mastmonterede leveller hæver antennen over dækket og eventuelle forhindringer for atøge radardækningen. Hydraulisk dæmpningHovednivelleringsenheden har et fint afstemt dæmpningssystem, der reagerer påstoreændringer i bådens krængning. Ingen strømkilde er nødvendig. Letvægts hovedenhedHele systemet vejer kun 3,4 kg (8,1 lbs). Sikker installationFastgøres til masten med fire drejelige fødder, der passer til forskellige masteprofiler. En 12-punkts fastgørelse med monelnitter sikrer en sikker installation. Velegnet til alle sejlbådeRadarholderen i rustfrit stål har finjustering til forskellige vinkler påmasten.
Beskrivelse
Yderligere beskrivelse og flere billeder her:

Mange leder efter den billigste Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Gå til shop
Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast Produktfakta
- Navn: Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast
- Pris: dkr. 9820
- Kategori: Montering af radar
- Varenummer: 119755
- Returret: 60 dage
- Fragt: Fra kr. 49,-
- Hurtig levering: 1-3 hverdage
Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast er populær
Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast kan på grund af dens store popularitet nu findes i den populære kategori Montering af radar. Du får også hele hele 60 dages returret der er en god garanti mod at købe det forkerte. Du kan inden for fristen bare returnere din vare. Her i Danmark er der mange, der køber deres Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast fra den meget brugte forhandler Watski, der altid har et stort udvalg af populære varer. Vi har håndplukket varerne og blandt dem finder du noget for alle, som jo fx kan være det produkt på denne side. Når du handler online kan priserne være lavere- og det lader sig gøre, når man ikke skal betale til showroom og butikker på dyre adresser.
Har du styr på bådudstyret og Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast?
Båden skal i vandet, men er alt klar til turen? Her på siden finder du alt udstyr til båd. Der er gode priser på udstyr til sikkerhed, rig og dæk, elektronik, motor/styring, vedligehold og meget mere. Du finder også de forskellige typer redningsveste, og kan finde den, der lige passer bedst til dig, og dem du sejler med.
Køb Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast til kun kr. 9820 allerede i dag så leveres den direkte til din adresse. Husk du har 30 dages returret.
Du finder de kendte mærker som Volvo Penta, Furuno, Helly Hansen, PLastic Padding, VDO instrumenter, Raymarine, Tesa, Turtle Wax, Garmin, Tite-Lok, Webasto, Berkley og mange flere. Når du køber online, får du vores bedste priser og skal ikke selv afhente, varen sendes direkte til dig – nemt og bekvemt.
Fordele når du køber Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag – mast online
Handler du varer i en dansk webbutik, er betingelserne lidt gunstigere, som du ikke nødvendigvis får i fysiske butikker. Du får med dine varer 14 dages returret. efter du har købt dine varer, der findes også shops, der er endnu bedre og giver mere og det kommer dig tilgode som forbruger. Derudover har du et meget større udvalg, og prissammenlignen er let at foretage, blandt de mange udbydere af varer, der findes online. Og du kan endda gøre det fra mobilen eller en tablet uden brug af en computer. Ved at købe dine varer online, slipper du for, at bære alle varerne fra butikkens hylder hele vejen gennem butikken og hjem til dig selv. Efter at have afsluttet din handel, bliver dine varer sendt til dig, hvis du ikke har valgt at få dem sendt hen til dit arbejde, og få den løsning, der passer bedst for dig. I dag er der ingen grund til at skulle stå i kø ved en kasse – ved online handel så gå bare direkte til kassen, når du har fundet dine varer, og betal med det samme, så behøver du ikke længere forudsige, hvilken kø der er hurtigst – vi gætter aldrig rigtigt alligevel.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.

18 reviews for Scanstrut LMM-2 Selvnivellerende radarbeslag - mast