7876 8672 - Denne side er et produktkatalog og linker til shops med produkterne [email protected]
Vælg en side

Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A

Varenummer (SKU): 130306 Kategori:
Flere billeder

kr. 199,00

(12 kundeanmeldelser)

Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A – Klemrække fra Skyllermarks, to klemmer ién med dækhætter for at forhindre kortslutning. Fungerer til 12, 24 og 48V Specifikation: Farve: Sort Tilslutning forbruger: 2 x 12 stk M4 Tilslutning forsyning: 4 stk M6 Maks. strøm: 130A Ac / 150A DC Maks. spænding: 300V AC /48V DC Dimensioner med dæksel: 182x40x43mm Vægt: 235g Monteringsskrue: 2 stk. 25 mm

Beskrivelse

Yderligere beskrivelse og flere billeder her:
Skyllermarks klemrække med dæksel 2x12 M4 - 150A

Mange leder efter den billigste Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A på nettet, og de ender oftest ud med at finde tilbud her: Gå til shop

Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A Produktfakta

  • Navn: Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A
  • Pris: dkr. 150
  • Kategori: Koblingsskinner
  • Varenummer: 130306
  • Returret: 60 dage
  • Fragt: Fra kr. 49,-
  • Hurtig levering: 1-3 hverdage

Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A er populær

Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A får stadig topkarakter blandt forbrugerne der har købt den i varegruppen Koblingsskinner. Husk du får hele hele 60 dages returret med din pakke når du køber din vare. Fun fact er at de fleste shoppere i Danmark køber Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A hos onlineshoppen Watski, der altid har et stort udvalg af populære varer. Det store vareudvalg giver en stor pulje af varer, og her finder mange det de leder efter, og der kan klikkes køb på dette produkt. Køber du varer online er priserne mere attraktive end i butikkerne- fordi webshoppen ikke har udgifter til en fysisk butik.

Har du styr på bådudstyret og Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A?

Båden skal i vandet, men er alt klar til turen? Her på siden finder du alt udstyr til båd. Der er gode priser på udstyr til sikkerhed, rig og dæk, elektronik, motor/styring, vedligehold og meget mere. Du finder også de forskellige typer redningsveste, og kan finde den, der lige passer bedst til dig, og dem du sejler med.

Køb Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A til kun kr. 150 allerede i dag så leveres den direkte til din adresse. Husk du har 30 dages returret.

Du finder de kendte mærker som Volvo Penta, Furuno, Helly Hansen, PLastic Padding, VDO instrumenter, Raymarine, Tesa, Turtle Wax, Garmin, Tite-Lok, Webasto, Berkley og mange flere. Når du køber online, får du vores bedste priser og skal ikke selv afhente, varen sendes direkte til dig – nemt og bekvemt.

Fordele når du køber Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A online

Det er værd at huske på, når der shoppes online, får du nogle bedre betingelser, som ikke nødvendigvis findes i fysiske butikker. Webshop skal følge dansk lov, der giver 14 dages returret. når du har handlet dine varer, og du kan finde webshops der giver mere end standard returretten og giver meget længere returtid. Oveni returretten har du online også et ret stort udvalg af varer og shops, og det at sammenligne priser bliver en leg, når man kan se de forskellige shops priser med det samme. Og i dag kan du uden videre sammenligne priser på alle tider af døgnet, så længe du er online. Mange har allerede fundet glæde ved at købe online og slippe for, at døje med at få bugseret alle varerne hjem til dig selv. Når du har handlet dine produkter, kommer de hjem til din adresse, eller de kan blive sendt til din arbejdsplads, så du kan frit vælge den løsning, der er bedst for dig. Det med at stå i kø i en butik er efterhånden ret gammeldags, når du køber online det er slut med dårlig køkultur og vrissende mennesker, så ungå de trælse frustrationer over, at det kan tage så lang tid for folk at finde de sidste mønter frem.

12 reviews for Skyllermarks klemrække med dæksel 2x12 M4 - 150A

Vær den første til at anmelde “Skyllermarks klemrække med dæksel 2×12 M4 – 150A”